Ванна на колесах: у Черкасах майструють тачки для участів перегонах “Крутий спуск” (відео)

Ванна на колесах: у Черкасах майструють тачки для участів перегонах “Крутий спуск” (відео)

Ванна на колесах. Таку тачку цієї неділі представить команда черкасців «Скажені психи» на перегонах саморобних машин «Крутий спуск». Нагадаємо, вони відбудуться у Черкасах 15 вересня. Їх проводять з 2017 року до дня міста. Команда «Скажених психів» участь у конкурсі братиме вперше. Напередодні змагань свою тачку «в дії» вони показализнімальній групі UA:Черкаси.

Зранку команда «Скажені психи» під’їжджають на тренувальну базу. Сьогодні вони мають обкатати свою тачку. Участь у «Крутому спуску» братимуть в образі героїв автомобільного шоу «Топ гір».

Зробити тачку-ванну – ідея пілота Олега Ратушного. Він в образі «Стіга» із шоу. Той, за сюжетом постійно мовчить. Від коментарів відмовляється і Олег. Як робили машину розповідає його товариш Ігор Жуков.
«У нас був дуже гарний інженер, дуже гарний пілот і ще у нас був дуже гарний механік, які це все робили. І це все одна людина, але він у нас дуже такий примхливий і ми вирішили послабити його і спустити з тієї тачки, бо вже задовбав».

Тачку-ванну, команда виготовила за три дні. Розповідає учасник команди Олег Демиденко.

«Все разом поробили частинами, потім в один день, у вихідні стали і за день все зварили, зібрали».

В команді чотири основних учасники. Усі – мотоциклісти-любителі. Разом, розповідає Олександр Потокін, торік проїхали 7 тисяч кілометрів Туреччиною, Болгарією та Грецією. Брати участь в перегонах вирішили, аби впевнитися у власних силах.

«Коли дивишся подібні речі, завжди думаєш: «Ні, я б зробив краще». Хто щось робить – завжди з критикою до цього відносишся. У нас краще. Це ми робили, ми з душею вкладалася, все».

На тренувальному заїзді команда перевіряє, з якою швидкістю може їхати їхня тачка та як працюють гальма.
Зі слів Ігоря Жукова, команда налаштована перемогти у конкурсі. Здобути першість планують, зокрема в номінації «Глядацькі симпатії».

«У нас якихось претензій і технічних глобальних задумів немає. Ми не підглядали у інших. Подивилися, дійсно були цікаві моменти, цікаві тачки, які спокусили нас прийняти участь. Вони певний виклик нам дали. У нас більше задум на те, щоб реалізувати якісь свої дитячі думки, мрії і так гарно розважитися. Тому, що це перш за все гарна розвага на День міста».

 

Залиште коментар