Варіанти електронного квитка презентували в мерії

Варіанти електронного квитка презентували в мерії

У залі засідань Черкаської міської ради відбулося представлення альтернативного варіанту транспортної реформи. Спеціаліст ПриватБанку Оксана Васильєва презентувала алгоритм роботи електронного квитка. Про це інформують на сайті “Інфоміст“.

Нині для оплати вже можна використовувати QR-коди, які є в черкаських транспортних засобах. На сьогодні оплата QR-кодом доступна у двох перевізників.

– Також є можливість встановлення терміналів. Наші партнери вже створили систему посттерміналів, які встановлюються на вході в транспортний засіб. Пасажир, заходячи туди, оплачує проїзд або карткою, або мобільним пристроєм. Серед переваг – відсутність прив’язки до спеціальної картки, тобто оплату можна здійснити будь-якою банківською картою, – говорить Васильєва.

Крім того, вона зазначила, що система дозволяє враховувати особливості пільгового проїзду. Наприклад, студенти або учні зможуть їздити безкоштовно лише в робочі дні.

– Якщо йдеться про людей пенсійного віку, то вони також мають прикладати свою банківську картку, система відправляє запит – якщо людина має право на безкоштовний проїзд, плата не стягується, – розповідає Оксана Васильєва.

Поки що проект працює в тестовому режимі. Термінали банк готовий дати безкоштовно. Надалі питання вартості ще обговорюватиме тарифний комітет.

Прочитайте ще:

Залиште коментар