Ватутінські рятувальники отримали новий бойовий одяг та спорядження

Ватутінські рятувальники отримали новий бойовий одяг та спорядження

28 березня рятувальники 7-ї Державної пожежно-рятувальної частини рятувальники отримали 5 комплектів сучасного бойового одягу.

– Це надзвичайно приємна подія, адже питання безпеки особового складу під час виконання завдань за призначенням є надзвичайно важливим. Відсьогодні наші фахівці виїжджаючи на бойовий виклик будуть відчувати себе більш впевнено, що звичайно позначиться і на ефективності їхніх дій, – зазначив т.в.о.начальника Звенигородського районного відділу Володимир Гвоздь.

Передав бойове спорядження підрозділу ДСНС міський голова міста Ватутіне Олександр Лисюк. Під час вручення спеціальних костюмів Олександр Борисович зазначив, що робота рятувальників відноситься до найбільш небезпечних, саме тому надзвичайно важливо створити необхідні умови для якісного захисту під час ліквідації надзвичайних подій кожного фахівця ДСНС.

Він також наголосив, що міська рада добре розуміє важливість питань цивільного захисту в місті, саме тому придбання бойового одягу, це лише перший крок на шляху покращення матеріально-технічної бази місцевого пожежно-рятувального підрозділу.

Прочитайте ще:

Залиште коментар