Вчителька з Черкащини ввійшла в Топ-50 кращих нових українських педагогів

Вчителька з Черкащини ввійшла в Топ-50 кращих нових українських педагогів

Вчитель історії та правознавства з села Шендерівка Корсунь-Шевченківського району Валентина Кодола увійшла до п’ятдесяти кращих у своїй галузі. Такі результати національної премії «Global Teacher Prize Ukraine» – конкурсу нових українських учителів, які зробили видатний внесок у професію, пишуть «Вечірні Черкаси».

Іще з дитинства пані Валентина захоплювалася роботою своєї мами-учительки української мови, тому на випускному екзамені у творі на вільну тему написала, що хоче стати вчителем. Після довгого творчого пошуку пані Валентина почала працювати за фахом і викладати історію.

Енергійна вчителька сільської школи залучає своїх учнів до цікавих проектів. Вони разом перемогли у Всеукраїнському конкурсі відеороликів про школу від School TV і виграли інтерактивну дошку для свого навчального закладу. Пані Валентина залучила своїх учнів також до Освітньої програми Вікіпедії. Вона спочатку сама стала редакторкою Вікіпедії та членкинею ГО «Вікімедіа Україна», а потім почала застосовувати це на уроках.

Пані Валентина проводить вікіуроки й ділиться такою методикою зі своїми колегами на конференціях, на своєму YouTube-каналі й на сайті, що вчителька створювала саме з цією метою.

Залиште коментар