Вельбівець пропустив сесію, бо “відбивався” у суді

Вельбівець пропустив сесію, бо “відбивався” у суді

Голова Черкаської обласної ради Олександр Вельбівець сьогодні пропустив засідання сесії, адже мав поважну причину: його викликали до суду, пише ДЗВІН. 

“Було складено на мене як на голову обласної ради адмінпротокол. Я був на судовому засіданні, тому не мав можливості бути присутнім на початку сесії. Це адмінправопорушення, яке, на думку правоохоронців, вчинив я, беручи участь у таємному голосуванні під час обрання мене головою обласної ради”, – заявив він журналістам на напівтаємній прес-конференції, де намагався переконати черкащан, “що не здійснив жодного правопорушення і сподівається на чітку й виважену позицію суду”.

“При обранні голови обласної ради я, наприклад, узагалі голосував за батьківщинівця Станіслава Овчаренка. Був би потенційний конфлікт інтересів, якби в бюлетень було внесено лише моє прізвище. А так було внесено три прізвища. Як встановити факт, що я голосував за себе? Закону, який би обмежив мене в цьому голосуванні, немає”, – зазначив пан Вельбівець.

Цікаво, що подібні протоколи про корупцію, в очевидь, наганяючи показники бурхливої боротьби, правоохоронці склали і щодо заступників Вельбівця Валентина Тарасенка та Вадима Гайовича, “справи” яких розглядатимуться у суді пізніше.

Утім, як повідомили “Дзвону” джерела в суді, по голові облради є дві справи, які були сьогодні об’єднані в одне судове провадження. Одна – порушена столичними правоохоронцями, інша – черкаськими. Наступне засідання у цьому слуханні призначено на 11 квітня.

Правда, якщо згадати історію перебування на посадах Олександра Вельбівця, то можна упевнено казати, що адміністративні справи – для нього дитячі забавки. У 2010 році, перебуваючи на посаді селищного голови Лисянки, він обвинувачувався у взятті хабара у сумі 4 тисячі доларів. Тоді його було затримано у робочому кабінеті, у будинку було проведено обшук, він навіть кілька місяців сидів у СІЗО. Однак після майже двохрічної судової тяганини, доказів про хабарництво мера не знайшли, хоч посаду свою він таки втратив.

Згодом район струснула новина, що нібито Олександр Вельбівець, щоб припинити переслідування влади, перейшов до Партії Регіонів. Сам Вельбівець після обрання його головою облради цю інформацію активно заперечував.

Прочитайте ще:

Залиште коментар