Колектив АЗОТу буде відстоювати своє право на працю, – Сухорьков

Колектив АЗОТу буде відстоювати своє право на працю, – Сухорьков

У понеділок​ в 10-00 колектив ПАТ “АЗОТ” вийде на мирну демонстрацію протесту на Соборну площу, щоб відстояти своє право на працю. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі повідомив представник ПАТ “АЗОТ” Іван Сухарьков. 

Наші урядовці, не хочуть чи не можуть мислити державно, відверто та відкрито знищують українську хімічну промисловість, а наших аграріїв ставлять в залежність від російського виробника, який знищив хімічну галузь країни , потім буде диктувати свої ціни та свої умови поставки добрив – як це Росія робить з газом.
Зупинку«Азоту» відчують на себе інши підприємства, які тісно пов’язані між собою, це Черкасиобленерго та Черкасигаз, для яких “АЗОТ” був найбільшим споживачем. Також зупинка підприємства запустить ланцюгову реакцію по іншим виробництвам які поставляють свою продукцію на “АЗОТ”.

Вони вже відчувають негативні наслідки від зупинки нашого підприємства. Для нашої області​ та і в цілому для країни це стане ударом, та привиде​ до катастрофічних наслідків, зокрема суттєво скоротяться надходження до бюджету (як місцевого так і державного), а срив терміну посівної із за невчастого внесення мінеральних добрив привіде​ до зниження урожайності в АПК та зменшення валютних надходжень країни .

Росія свідомо відмовилась від усіх експортних поставок на інші ринки та спрямувала всі добрива в Україну щоб зруйнувати нашу хімічну галузь. І це може привести до знищення хімічних підприємств країни та цілковитой залежності від Росії.
На превеликий жаль, українські високопосадовці так і не ввели антидемпінгові мита, і добрива з Росії ешелонами продовжують наповнювати український ринок, поповняя бюджет країни агресора. Більше того, недолуга а інколи антидержавна діяльність​ наших можновладців загрожує продовольчої безпеки України.
Надіюсь що можновладці почують нас , та в найближчій час діяльность підприємства відновиться. Прошу всіх небайдужих громадян долучитися до нашої акції.

Прочитайте ще:

Залиште коментар