Велотуром агітуватиме за децентралізацію лідер гурту «Вперше Чую»

Велотуром агітуватиме за децентралізацію лідер гурту «Вперше Чую»

13-16 липня на Черкащині пройде безпрецедентна акція у підтримку реформи децентралізації  – «Ударимо велопробігом по розрізненості сіл!»

Ініціатором велопробігу, що пройде селами Катеринопільського району, є фронтмен гурту «Вперше чую», відомий байкер Григорій Вагапов. Саме він очолює ініціативну групу громадськості за створення Катеринопільської громади.

“Ми плануємо заїхати у  кожне село, зустрітися з людьми, поговорити з ними про реформування, побачити можливості та  перспективи цих сіл, їхні унікальності, здатні привабити сюди гостей, партнерів, інвесторів, – констатує Григорій Вагапов. – У цю веломандрівку з нами відправляється і селищний голова смт. Катеринопіль Іван Гегедош – і, аби всі місцеві лідери були такі готові до сприйняття нового, ми мали б значно більше шансів покращити наше життя за рахунок новацій та реформ…На Катеринопільщині уже є дві об’єднані громади – ми завітаємо також до них, аби на власні очі побачити, яким стало життя людей після реформування. Про їхній досвід ми також розповідатимемо людям, які живуть  у поки що необ’єднаних селах – оскільки саме невідоме і незрозуміле і може викликати острах. Ми хочемо розвіяти всі міфи. Наступним кроком після такої акції плануємо проведення громадських слухань із приводу того, якою має бути наша майбутня громада.

Залиште коментар