Велотури Холодним Яром пропонують туристам на Черкащині

Велотури Холодним Яром пропонують туристам на Черкащині

Торік МХП, провівши конкурс мікрогрантових проектів для сільського населення «Село: кроки до розвитку», вручило їх переможцям по 40 тис грн. на втілення їх задумів. Як вдається реалізувати задумане дізнавався «Прочерк» у ентузіастів, які взялися розвивати на селі суспільно-корисний бізнес.

 

Один з таких проектів розробили для любителів активного відпочинку на природі. Туристичні походи та поїздки – пропонують члени кооперативу «Велотури Холодним Яром».

– Кілька власників садиб «зеленого туризму» домовилися між собою про створення кооперативу, – розповіла «одна з його учасниць Євгенія Помогайбо. – На кошти гранту від «Миронівського хлібопродукту» придбали 7 якісних велосипедів та дві газонокосарки. Останні необхідні для того, щоб розчищати місце під наметове містечко.

Фахівець із туризму Лариса Тімохіна розробила 22 холодноярські маршрути для поїздок на велосипедах із ночівлею в садибах або в наметах. Розраховані вони, головним чином, на молодь, але доступні й дітям, і людям старшого віку, адже денні переїзди становлять не більше 20-25 км.

На маршрутах велотуру – відвідання двох православних монастирів, печер, холодноярських джерел, історичних пам’яток, музеїв. Багатьом подобається оглядати унікальні дерева Холодного Яру, серед яких найдавніше дерево України – дуб Максима Залізняка.

Прочитайте ще:

Залиште коментар