Весняний призов на Черкащині: до війська мають піти майже 600 чоловіків

Весняний призов на Черкащині: до війська мають піти майже 600 чоловіків

Із 1 березня стартує призовна кампанія на строкову військову службу. Про це під час прес-конфренції повідомив заступник обласного військового комісара Ігор Яшкін, пишуть на сайті “Вичерпно“.

Наразі уже організовано медичні комісії. До її складу входять 7 основних спеціалістів, які мають провести відповідний огляд.

Як повідомляє заступник обласного військового комісара, згідно плану Черкащина повинна поставити до строю 577 призовників. Зазначимо, на службу в армію призиваються юнаки, яким виповнилося 20 років, але які ще не досягли 27 років.

За словами Ігоря Яшкіна, 350 осіб мають бути призвані до Збройних Сил України, 150 — до Національної гвардії. Також буде здійснюватися набір у прикордонні війська та до Державної спеціальної служби транспорту. Хлопці служитимуть у військових частинах по всій території України, але до участі в АТО не залучатимуться.

Також під час прес-конференції було наголошено, що із початком призову у 10-денний термін кожен призовник має з’явитися до військкомату. Якщо він не прибуде до установи за час, передбачений у повістці, то понесе за це адміністративну відповідальність.

Прочитайте ще:

Залиште коментар