Ветерани Держспецзв’язку відзначають 25-річний ювілей

Ветерани Держспецзв’язку відзначають 25-річний ювілей

Голова обласної ради Олександр Вельбівець привітав особовий склад та ветеранів Управління Держспецзв’язку в Черкаській області з 25-річчям урядового зв’язку України. Про це повідомляє прес-служба Черкаської обласної ради.

– Ваша служба покликана забезпечувати не просто безперебійний зв’язок влади. Ви є складовою ланкою урядового зв’язку, і, без перебільшення, – головною артерією управління держави, – наголосив у виступі Олександр Іванович.

Він також додав, що на сьогодні поширення офіційної інформації та її захист стало частиною національної безпеки держави. Важливість інформаційного захисту українське суспільство особливо гостро відчуває в наш час, – в умовах військової агресії на Сході країни.

«Цінуємо вашу високу місію й відповідальність за захищеність інформаційної комунікації між органами влади. Щиро дякуємо за відданість службі, повсякденну готовність забезпечувати надійний звʼязок та захищати безпеку і суверенітет України», – зазначив голова обласної ради.

Привітали працівників та ветеранів служби також перший заступник голови облдержадміністрації Віталій Коваль, перший заступник Управління СБУ в Черкаській області Віктор Чигрик, директор Черкаської філії ПАТ «Укртелеком» Іван Яніцький, попередні керівники управління та колеги.

Прочитайте ще:

Залиште коментар