Від служби в армії на Черкащині ухиляються 13 тисяч юнаків

Від служби в армії на Черкащині ухиляються 13 тисяч юнаків

Військовий комісар Черкаської області Євген Курбет визнав, що  з призовною кампанією  на Черкащині не все гладко. До військкоматів області  не з’явились близько 13 тисяч юнаків, яким було надіслано повістки.

«На обліку перебувають близько 30 тисяч призовників. З них 23 тисячі отримали повістки з тим, щоб вони прибули на медичну комісію. З цього числа близько 13 тисяч просто не зявилися. Майже 400 призовників з числа таких будуть притягнуто до відповідальності, а також 23 посадові особи, в обов’язки яких входило забезпечити явку призовників до військкоматів. Це в основному сільські голови або керівники підприємств», – поділився комісар сумною статистикою.

Він додав, що стосовно 12 юнаків вже порушено криміналні провадженя за фактом їхньої неявки на відправку до лав ЗСУ без поважної причини.  Згідно чинного законодавства, за таке правопорушення вони можуть бути позбавлені волі на термін до трьох років.

При цьому він зауважив, що на Черкащині не вдавались до таких заходів, як рейди по нічних клубах чи барах, як це було у Києві та Львові.

 

Залиште коментар