Відкрили ділянку дороги з Черкас до Сміли

Відкрили ділянку дороги з Черкас до Сміли

Учора, 9 червня, після ремонту було урочисто відкрито ділянку автомобільної дороги державного значення Н-16 Золотоноша-Умань – на відрізку виїзду з міста Черкаси в напрямку Сміли Черкаської області (правий проїзд). Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби САД у Черкаській області.

Участь в урочистому відкритті взяли голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко, начальник Служби автомобільних доріг у Черкаській області Владислав Демиденко та народний депутат України Сергій Рудик.

Рух автотранспорту по правому проїзду автомобільної дороги Н-16 на ділянці км 41+256 – км 48+985 (правий проїзд) було закрито 2013 року через суцільне руйнування покриття. З 2013 року роботи не проводилися. Їх було розпочато вже у 2016 році. Протяжність відремонтованої ділянки становить 7,72 км, ширина проїжджої частини – 9 м. Зараз ця дорога відповідає усім стандартам дороги першої категорії.

Очільник області Юрій Ткаченко зазначив: «Цю дорогу ми відремонтували спільними зусиллями. Співфінансування було з державного та місцевих бюджетів. А також відповідальний підрядник, який виконував роботи, навіть не чекаючи надходження бюджетних коштів. Усе ретельно контролювала Служба автомобільних доріг області. Ось така консолідація зусиль є прикладом для інших. Важливо те, що цю дорогу ми відкриваємо влітку, а не восени чи взимку. Ми комплексно підійшли до планування ремонтних робіт, як і анонсували Прем’єру Володимирові Гройсману, коли він приїздив до нас на інспектування. Ми завчасно почали проектні роботи, тож і до ремонту взялися раніше, ніж зазвичай».

У межах поточного середнього ремонту було відновлено асфальтобетонне покриття за технологією регенерації із органо-мінеральної суміші, влаштовано вирівнюючий та верхній шар асфальтобетонного покриття, укріплено узбіччя, влаштовано перехідно-швидкісні смуги, нанесено розмітку, встановлено дорожні знаки, здійснено монтаж перильного огородження.

Вартість робіт по договору – 65 млн грн.

Як зазначив начальник Служби автомобільних доріг у Черкаській області Владислав Демиденко, Службі вдалося за рік привести цю ділянку дороги до належного стану. За його словами, введення в експлуатацію цієї ділянки дороги – це один суттєвих з кроків до розбудови транспортної інфраструктури області, зазначив очільник Служби автомобільних доріг у Черкаській області Владислав Демиденко.

Наразі розробляється проектно-кошторисна документація на здійснення поточного середнього ремонту автодороги Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань на цій же ділянці – лівий проїзд. А при наявності фінансування буде оголошено тендерну процедуру закупівлі.

Залиште коментар