Відомі зірки об’єднуються заради порятунку онкохворої дівчинки з Черкас

Відомі зірки об’єднуються заради порятунку онкохворої дівчинки з Черкас

Журналісти телеканалу “ВІККА” організовують аукціон, на якому збиратимуть кошти для порятунку трирічної черкащанки Діани Батій, інформує “ІнфоМІСТ”.

Доля дівчинки не лишила байдужим нікого. Вона одна із небагатьох, кому вдалося подолати рак четвертої стадії. Та цього жовтня хвороба повернулася. Урятувати Діану може лише коштовна пересадка кісткового мозку. От тільки рахунок, виставлений у закордонній клініці, непосильний для черкаської родини. Ціна одужання їхньої Діанки 200 тисяч євро.

“План порятунку Діанки народився просто в нас у редакції. Аби зібрати необхідну суму, ми вирішили організувати благодійний аукціон. Спершу план лотів складався лише з кількох позицій. Тоді ми вирішили звернутися по допомогу до провідних українських зірок та каналів. І не прогадали”, – ділиться журналістка телеканалу “ВІККА” Вікторія Хамаза.

Від телеведучих до співаків, шоуменів та зірок спорту. Благодійний аукціон об’єднав найбільші серця країни.

“Діано, привіт! Ми за тебе дуже вболіваємо, одужуй! Така наречена росте, ми чекаємо”, – звертається до дівчинки у сюжеті “ВІККівців” ведучий програми “Світ навиворіт” Дмитро Комаров.

Великий благодійний аукціон для порятунку Діани відбудеться у Черкасах вже наступного вівторка, 21-го листопада у приміщенні обласного художнього музею. Захід стартує о 18:30.

За квиток на благодійний захід – лише ваше бажання врятувати дитяче життя.

“На аукціон ми запрошуємо всіх, незалежно від ваших статків. Адже саму залу ми облаштуємо прозорими скриньками допомоги. Навіть якщо у вас не буде можливості придбати якийсь із лотів, можете підтримати Діану пожертвою”, – каже шеф-редактор телеканалу “ВІККА” Ірина Малюкова.

Ознайомитися з лотами можна ТУТ.

Карта Приватбанку мами (Оля Батій) – 5168 7573 3517 2963

Прочитайте ще:

Залиште коментар