Відповідальність за “кризу виконкому” черкащани покладають на депутатів

Відповідальність за “кризу виконкому” черкащани покладають на депутатів

Більше третини жителів Черкас покладають вину за “кризу виконкому” на депутатів Черкаської міськради, які затіяли ігрища навколо розподілу бюджетних коштів. Про це свідчать результати опитування на інтернет-порталі “Дзвін”, у якому взяли участь 1042 читачі сайту.

Нагадаємо, у Черкаській міській раді своєрідний заколот щодо зміни складу чинного виконавчого комітету очолив секретар Олександр Радуцький. Його підтримала партія екс-голови Черкас Сергія Одарича “Вільні демократи”, “УКРОП” та “Свобода”, однак голосів вистачило лише на прийняття рішення сесії щодо відставки виконкому. Міський голова наклав на нього вето, бо воно містило багато порушень, але подолати вето Бондаренка у депутатів не вистачило голосів. Не вистачило голосів і на прийняття проекту рішення самого міського голови щодо відставки виконкому, хоч Анатолій Бондаренко запропонував переформатувати виконком згідно із баченням громади і у законний спосіб. Згодом столичне керівництво “УКРОПу” жорстко покарало депутатів своєї фракції за голосування за незаконні рішення по розпуску виконкому, і вони позбулись партійних квитків “УКРОПу”, створивши свою депутатську групу. Очільник “Вільних демократів” Сергій Одарич написав заяву про складання депутатських повноважень, яку рада задовольнила, залишивши політсилу без депутата-вождя. Проте, попри нищівну поразку опонентів, Анатолій Бондаренко продовжує пропонувати переформатувати виконком, однак на прозорих і чесних умовах.

Отож, ігрищами, щоб ділити гроші, називають ситуацію 21% респондентів. І виходом із кризи може бути саморозпуск (розпуск) міської ради, принаймні, так думає 17% городян.

У той же час 19% вважають, що врегулювати ситуацію можуть повні перевибори в місті – і мера, і міськради, а ще 10% вірять, що пристрасті вщухнуть після простого переформатування виконавчого комітету.

І лише 9% покладають провину за конфлікт на міського голову Черкас Анатолія Бондаренка, тож, на їхню думку, його імпічмент може все виправити.

За мирне врегулювання скандалу виступають 21% опитаних городян: 15% пропонують усім сторонам домовлятися і працювати, а 6% переконані, що всі ці сварки на життя міста ніяк не впливають.

Байдужими до проблеми залишилися 4% читачів “Дзвону”, які взяли участь у опитуванні.

Прочитайте ще:

Залиште коментар