Відтепер гілля не має обривати дроти, які живлять насосну станцію “водоканалу”

Відтепер гілля не має обривати дроти, які живлять насосну станцію “водоканалу”

Розчистку повітряних ліній електромереж на ділянках Поляна-Сокирне 1 та Поляна-Сокирне 2 завершено. Саме від них отримує живлення насосна станція водопостачального підприємства обласного центру КП «Черкасиводоканал». Про це повідомляє офіційний сайт “Черкасиобленерго“.

Розчистка розпочалася ще в квітні поточного року. Для її проведення Товариство мобілізувало спеціалізовану техніку та кваліфікованих фахівців, які мають право вести ці роботи. Усі роботи відбувалися за чіткими правилами та з відповідним документальним оформленням. Усього було розчищено близько 50 км ліній електропередач.

– З початку року працівниками «Черкасиобленерго» велися безупинні роботи по приведенню охоронних зон повітряних ліній в задовільно-технічно справний стан, – говорить заступник директора технічного з високовольтних мереж ПАТ «Черкасиобленерго» В’ячеслав Гайко, – до розчистки мереж залучалися робітники з районів, які працювали кожного дня включно з суботою та неділею.

Також В’ячеслав Гайко повідомив, що під час розчистки виникали й деякі труднощі.

– Ми виявили таку ситуацію, що деякі ліси є «нічийними», тобто їх власники не встановлені. Відтак були проблеми з отриманням лісорубних квитків. Писалися десятки звернень у різні інстанції, і наразі можемо констатувати, що станом на 1 листопада роботи повністю закінчені.

 

Залиште коментар