Вісім кримінальних проваджень відкрито проти черкаських податківців власною службою безпеки

Вісім кримінальних проваджень відкрито проти черкаських податківців власною службою безпеки

За результатами розгляду матеріалів перевірок відділу внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Черкаській області відкрито 8 кримінальних проваджень – 5 відносно співробітників ДФС у Черкаській області щодо вчинення ними кримінальних проступків, 3 – за фактами передачі суб’єктами господарювання неправомірної вигоди (хабара) працівникам фіскальної служби.  Триває досудове слідство. Про це повідомляє прес-служба відомства.

За 7 місяців відділом проведено 678 профілактичних заходів з упередження вчинення посадовими особами ДФС області та митниці корупційних правопорушень.        Відбулось 81 службове розслідування і перевірки, за результатами яких  керівництву державних податкових інспекцій області внесено 12 подань для вжиття заходів реагування відносно підлеглих працівників. 9 працівників притягнуто до дисциплінарної відповідальності. 8 працівникам фіскальної служби області винесені офіційні застереження про недопущення вчинення протиправних дій.

До органів прокуратури з початку року направлено 26 матеріалів для надання правових висновків діям податкових та митних працівників.

Відносно восьми працівників ДФС області складено протоколи про вчинення корупційних правопорушень, передбачених ч.1 ст. 172-6 КУпАП –  за  несвоєчасну подачу е-декларацій  про доходи за 2016 рік, які направлено до суду для прийняття відповідного рішення. Двох працівників притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді накладення штрафу.

Прочитайте ще:

Залиште коментар