«Війна та людське горе – не привід для політичних спекуляцій», – Ігор Табурець

Стабільна ситуація на Черкащині – пріоритет. На цьому наголосив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець у своєму зверненні.

Як він зауважив, останнім часом в регіоні спостерігається активізація різного штибу політиків, які намагаються формувати свої політичні дивіденди будь-якими методами.

– Давайте чітко зафіксуємо, що війна та людське горе – не привід для політичних спекуляцій, – наголосив Ігор Табурець. – Якщо можете чимось допомогти – допомагайте! Але не треба тригерити людей своїми маніпулятивними заявами. Цілковите блюзнірство –  використовувати горе людей для зведення рахунків із опонентами, дестабілізувати ситуацію. В Україні триває повномасштабна війна, а не передвиборча кампанія.

Керманич області також звернув увагу представників місцевої влади на необхідність консолідації зусиль під час війни, чіткого виконання своїх обов’язків, відходу від принципу політичної доцільності та міжпартійної боротьби.

– Жодних зривів сесій, політично вмотивованих рішень, політичного втручання у діяльність суб’єктів господарювання бути не може, – акцентував Ігор Табурець. –  Як очільник військової адміністрації відстежую ці питання, реагую жорстко.  Стабільна ситуація на Черкащині – мій пріоритет.

Залиште коментар