Військових правоохоронців привітали в Черкасах

Урочистості з нагоди 21-ї річниці Дня створення Військової служби правопорядку Збройних сил України відбулися у Черкасах. Про це повідомляє Офіційний портал Черкаської міської ради.

Військових правоохоронців привітало військове керівництво, представники обласної, районної та міської влади і духовенства. Військовослужбовцям вручили державні, місцеві та військові нагороди за вірність присязі, військовому та громадянському обов’язку та відданість українському народові.

На початку заходу присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять військовослужбовців, які віддали життя за єдність країни та встановлення миру і спокою на рідній землі.

Від імені міського голови Анатолія Бондаренка, виконавчого комітету та Черкаської міської ради військових правоохоронців привітав перший заступник Черкаського міського голови Сергій Тищенко.

«Сьогодні ви відзначаєте 21 річницю утворення служби. За роки існування особовий склад цього спеціального правоохоронного формування зробив вагомий внесок в забезпечення правопорядку і військової дисципліни серед військовослужбовців Збройних Сил України у місцях дислокації військових частин, військово-навчальних закладах, військових містечках, на вулицях та громадських місцях.

Від початку повномасштабного вторгнення росії ваша служба набула надзвичайно важливого значення. Ви берете участь у боротьбі із ворожими диверсантами, охороняєте важливі військові об’єкти, слідкуєте за дотриманням дисципліни у військових частинах, контролюєте перевезення військових вантажів. Завдяки вам Збройні Сили України стають ще міцнішими і незламнішими. Своєю роботою ви з кожним днем наближаєте Перемогу України, яку, переконаний, ми скоро здобудемо.

Коли починалася ця люта війна, ворог розраховував, що за 4 дні він зможе окупувати всю Україну. Але завдяки вам, вашій відданості, ми змогли показати, що йому це не вдасться. Історія сучасної України формується саме зараз, і я вірю, що це буде красива, прекрасна незалежна держава, за яку зараз борються наші захисники і захисниці.

Дякую вам за мужність і героїзм, за щоденну кропітку працю задля розвитку обороноздатності держави, за самовіддачу при виконанні завдань.
Бажаю вам успіхів у непростій службі в забезпеченні миру та безпеки на території нашої держави, міцного здоров’я, щастя, удачі, сімейного благополуччя! Хай Господь оберігає вас і ваші родини!», –  зазначив Сергій Тищенко.

За високий рівень професіоналізму, сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, свідому громадянську позицію, сміливість і мужність, проявлені під час захисту незалежності та територіальної цілісності держави, а також із нагоди відзначення професійного свята – Дня Військової служби правопорядку Сергій Тищенко вручив військовослужбовцям нагрудні знаки «За мужність і героїзм», медалі «За сумлінну працю», подяки міського голови.

Окрасою заходу став концерт заслуженого академічного ансамблю пісні і танцю Збройних сил України.

Залиште коментар