Влада Черкас виділила на ОСББ понад 2 млн грн

Влада Черкас виділила на ОСББ понад 2 млн грн

З початку 2017 року виконавчим комітетом Черкаської міської ради ухвалили 21 рішення щодо розподілу коштів на капітальний ремонт житлових будинків ОСББ на загальну суму 2 114,9 тис. грн., повідомляє region.unn.

Згідно з поданими заявками, за участі коштів співфінансування, що будуть спрямовані з міського бюджету, об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків міста заплановано провести капітальний ремонт 37 ліфтів, модернізувати систему опалення та встановити міні-ІТП в 3-х будинках, провести капітальний ремонт системи гарячого водопостачання в 1-му будинку, утеплити 6,1 тис. кв. м. фасаду та цоколю житлових будинків, капітально відремонтувати 578 кв.м. покрівлі, замінити на енергозберігаючі 48 вікон.

6 квітня 2017 року рішенням Черкаської міської ради затверджено Програму підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ, асоціацій ОСББ) у м. Черкаси «Формування відповідального власника житла» на 2017 рік. Відповідно до Програми, розгляду та ухваленню рішень підлягають звернення 19 ОСББ та 6 ЖБК, заявки та пакети документів яких були подані в 2016 році, але не були задоволені. ЖБК отримають кошти спів фінансування винятково за умови їх реорганізації в ОСББ. Нині виконавчим комітетом ухвалені рішення для 11 ОСББ, заявки яких на співфінансування не були задовільнені у 2016 році.

Прочитайте ще:

Залиште коментар