Влада в Україні недостатньо піклується про пенсіонерів, – депутат

Влада в Україні недостатньо піклується про пенсіонерів, – депутат

1 жовтня у світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку. З цієї нагоди депутат міської ради від ВО “Батьківщина” Юрій Тренкін проаналізував, який рівень пенсій в Україні у порівнянні з іншими країнами. Та чому минулорічна пенсійна реформа не призвела до очікуваних результатів.

“На жаль, в Україні продовжується негативна тенденція старіння нації. Пенсіонерів з кожним роком стає все більше, і якщо у 1991-му частка українців старших 60 років становила 18,7%, то сьогодні – 22,1%. За оцінками демографів, у 2036-му частка пенсіонерів у населенні України досягне 30% і вдвічі перевищуватиме кількість дітей до 14 років. З іншого боку, в Україні одна із найменших тривалість життя у Європі – 71 рік.

Наразі в Україні на 10 млн працюючих припадає 12 млн пенсіонерів. Найбільша кількість пенсіонерів проживає у Дніпропетровській (1,03 млн), Донецькій (1 млн), Харківській (0,93 млн), Львівській (0,71 млн) і Одеській (0,63 млн) областях. Враховуючи тенденцію старіння нації, навантаження на пенсійний фонд України зростатимуть.

Маємо чітке розуміння, що влада в Україні недостатньо піклується про тих, хто відпрацював усе життя і очікує на підтримку держави: країні потрібні справжні реформи, але ні в якому разі не такі, що їх пропонує Уряд і проводить сьогодні!”, – зазнеачає Юрій Тренкін.

Прочитайте ще:

Залиште коментар