Власник спортклубу в Черкасах виплатить майже півмільйона штрафу

Підприємець, який володіє спортивним клубом, сплатить 446 тис. гривень за порушення трудового законодавства.

Підприємець здійснює господарську діяльність з 2013 року, проте усі працівники спортивного клубу, відповідно до наданих інспектору праці Управління договорів цивільно-правового характеру (ЦПХ), працюють лише кілька місяців. Завдяки аналізу наданої документації встановлено факт укладання з працівниками спортивного клубу цивільно-правових договорів на постійній основі кожні 1-2 місяці. Про це йдеться на порталі «Діловий регіон».

На думку ФОП, регулярне переукладання договорів цивільно-правового характеру доводить, що він не перебуває з вказаними особами у трудових відносинах, що дозволяє йому уникнути фінансових санкцій при перевірці.

Фахівець Управління провів з підприємцем роз’яснювальну роботу і наголосив, що за умовами договору ЦПХ особи самостійно організовують власну роботу. У спортивному клубі адміністратори і тренери працюють за графіком, визначеним роботодавцем, і підпорядковуються правилам внутрішнього трудового розпорядку, що вказує на використання найманої праці на умовах трудового договору, зазначають в Управлінні Держпраці у Черкаській області.

Головний державний інспектор порадив підприємцеві укласти з тренерами і адміністраторами клубу трудові договори і акцентував увагу ФОП на соціальній незахищеності працівників спортивного клубу.

Залиште коментар