Волонтерство – це чеснота нашого часу, – Анатолій Бондаренко

Волонтерство – це чеснота нашого часу, – Анатолій Бондаренко

Анатолій Бондаренко, міський голова Черкас, пост на фейсбук

Вітаю з Днем волонтера всіх тих, хто за покликом серця допомагає іншим!

Тисячі людей, ставлячи спільні цінності і благо вище власних інтересів, самовіддано присвячують життя допомозі і підтримці тих, хто цього потребує: хворих, сиріт, людей похилого віку, безхатченків. Волонтери опікуються безпритульними тваринами, дбають про чистоту довкілля, зберігають історичні пам’ятки. Їх доброта і милосердя перемагають бездушність системи, дарують надію і рятують життя.

Останні шість років волонтерський рух є однією із рушійних сил України. Революція Гідності і опір збройній агресії Росії стали можливими лише завдяки тому, що небайдужі українці згуртувались навколо боротьби проти спільних для всієї нації і держави загроз. У важкий час, коли не було нічого, країну рятували саме ентузіазм і наполегливість волонтерів.

Волонтерство – це не просто достойна справа, це чеснота нашого часу. І подолати всі випробування Україна зможе лише тоді, коли кожен з нас хоча б трохи стане волонтером і знайде як і чим допомогти тим, хто цього потребує. Доброта не буває велика чи мала, вона або є, або немає. Так і з волонтерством – для спільної перемоги добра над злом важливо, щоб ніхто не лишався байдужим.

Залиште коментар