Волонтери з Кам’янки відправили допомогу бійцям в зону АТО

Волонтери з Кам’янки відправили допомогу бійцям в зону АТО

В черговий раз відправлено волонтерську допомогу бійцям на схід України в зону проведення антитерористичної операції. Голова Кам’янської районної ради Сергій Сундуков, перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Солошенко, члени громадської організації «Група Патріот. Визволення заручників» відвідали земляків з Кам`янщини, які перебувають в «гарячих» точках поблизу «Світлодарської дуги». Про це повідомляють Новини Черкас.

Наші воїни отримали домашню випічку, печиво, продукти харчування, речі першої необхідності, цигарки, крупи, овочі, солодощі, промислові товари, будівельні матеріали. Всього, перед черговою поїздкою в зону проведення АТО, вдалося зібрати більше трьох тонн продуктів харчування.

Допомога на схід України в зону проведення АТО вкрай важлива для всіх українських людей. Прекрасно розуміючи те, що на Сході в антитерористичній операції задіяно безліч мобілізованих хлопців і чоловіків, жителі Кам’янського району намагаються допомогти їм у міру своїх сил і можливостей, а колишні АТОвці не залишають своїх побратимів і після звільнення в запас. Бувають в усіх місцях, де служать наші хлопці з міста і сіл району.

Керівники району запевнили учасників АТО, що і в подальшому будуть опікуватись долею земляків та всіляко надаватимуть їм необхідну допомогу, адже війна на Сході України ще не закінчилась, і до миру та спокою ще далеко.

Кам`янська районна рада, Кам`янська районна державна адміністрація, громадська організація «Група Патріот. Визволення заручників» висловлюють подяку всім жителям району, активістам, волонтерам, учням та вчителям шкіл, керівникам та працівникам підприємств і організацій району, приватним підприємцям, всім тим, хто постійно надає посильну допомогу та допомагає збирати гуманітарну допомогу для воїнів – бійців Збройних Сил України, які служать на Сході України. Особлива вдячність тим, хто вперше долучився до такої благородної справи.

Оскільки такі місії на Схід України відбуваються регулярно, запрошуємо всіх небайдужих людей Кам`янщини активно долучатись до збору продуктів харчування, надавати посильну матеріальну і моральну підтримку нашим воїнам.

Прочитайте ще:

Залиште коментар