Вперше у Черкасах проведуть День фонтанів

Вперше у Черкасах проведуть День фонтанів

Насолодитися спогляданням черкаських водограїв та цікавою розважальною програмою пропонує черкасцям міська влада. Вперше у нашому місті проведуть День фонтанів.

Про це повідомила прес-служба Черкаської міської ради.

Святкова подія відбудеться 28 квітня. Цього дня у Черкасах запрацює більшість міських водограїв. А біля найбільших фонтанів (поблизу ПК «Дружба народів», «Водоканалу», у сквері за Будинком рад та у Долині троянд) на черкасців та гостей міста чекає святкова програма.
На даний час, розповідає директор КП «Черкасиводоканал» Сергій Овчаренко, триває активна робота із підготовки до запуску фонтанів після зимового періоду.
“На жаль, водограї доводиться очищувати від великої кількості сміття, яке туди потрапило завдяки несумлінним громадянам. Папірці, пакети та обгортки забивають насосні агрегати, що ускладнює процес запуску фонтанів. Але я переконаний, що нам вдасться вчасно підготувати і підключити водограї, – зазначає Сергій Овчаренко.
“Запрошуємо усіх черкасців та гостей міста відвідати наше свято. Приходьте 28 квітня до міських фонтанів, щоб отримати гарний настрій та позитивні емоції”, – говорить міський голова Анатолій Бондаренко.
Розважальну програму для жителів та гостей міста готують міські заклади культури та позашкільні заклади. Орієнтовний час початку заходів – 12.00. Більш детальний анонс святкових заходів буде повідомлено незабаром.

Залиште коментар