Вперше Україну на ARNOLD CLASSIC EUROPE представляли четверо черкащан

У Барселоні пройшли престижні змагання у світі бодібілдингу і фітнесу. Четверо черкащан представляли нашу країну в Іспанії у ARNOLD CLASSIC EUROPE і при цьому виступили феєрично, повідомляє “Черкаський спорт“.

Марина Оборська виграла золото в категорії фітнес-бікіні ( + 172 см) серед юніорів і стала і абсолютною переможницею в фітнес-бікіні-юніори. Чудово виступаючи у недільний день, вона додала до своїх золотих нагород також і срібну медаль в категорії фітнес-бікіні серед жінок (+ 172).

Ще одна медаль золотого відливу у Дмитра Горобця. Він здобув перемогу в категорії “фізик-мен до 176 см”.

Наш відомий спортсмен Денис Миколенко увійшов в 10-ку кращих серед 40 спортсменів категорії “мускул фізик”.

Варто відзначити, що наша знаменита спортсменка Оксана Оробець, яка пройшла кваліфікацію і набравши необхідний прохідний бал, була допущена до змагань з крос-фіту. Завойована бронзова медаль – це нагорода за її цілеспрямованість в цьому важкому виді спорту. Цікаво, що Оксана Оробець була переможцем ARNOLDCLASSICEUROPE з фітнесу у 2015 році.