Впродовж минулого тижня рятувальники ліквідували 59 надзвичайних подій

Впродовж минулого тижня рятувальники ліквідували 59 надзвичайних подій

Впродовж минулого тижня в області підрозділи ДСНС ліквідували 59 надзвичайних подій. Про це повідомляє прес-служба Управління Державної служби України з НС у Черкаській області.

З 20 по 26 травня підрозділи Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Черкаській області забезпечили реагування на надзвичайні події та ліквідацію їх наслідків, проведення інших рятувальних заходів.

Протягом тижня в області зареєстровано 59 надзвичайних подій, на які забезпечено реагування підрозділів ДСНС з виїздом до місця їх виникнення.

Ліквідовано 21 пожежу, під час яких не допущено знищення вогнем 8 будівель та 1 од.техніки. Орієнтовні збитки, за оперативними даними, становлять 303 тис. грн.

Саперами аварійно-рятувального загону спеціального призначення здійснено 4 виїзди, у ході яких виявлено, вилучено та знищено 10 вибухонебезпечних предметів часів минулих війн.

На водних об’єктах зареєстровано 5 пригод, під час яких 4 особи загинуло, ще 2 врятовано. Підрозділи Управління 2 рази залучались на ліквідацію наслідків дорожньо-транспортних пригод. Допомога населенню надавалась 10 разів, тваринам 3 рази.

Залиште коментар