Які дороги ремонтуватимуть найближчим часом у Черкасах, розповіли комунальники

Які дороги ремонтуватимуть найближчим часом у Черкасах, розповіли комунальники

На дорогах Черкас тривають капітальні та поточні ремонти. Під ранкової наради в мерії очільники структурних підрозділів, які опікуються асфальтуванням вулиць, доповіли міському голові Анатолію Бондаренку про стан хід таких робіт. За їхньою інформацією, нині дорожники працюють на вулицях Гоголя, Нижній Горовій, Волкова, Благовісній, Канівській.

– На сьогодні ремонтні роботи продовжуються у різних частинах міста. Їхні темпи цілком задовільні. Утім, не менш важливо контролювати якість цих робіт та звертати увагу підрядників на те, що вони лишають після завершення асфальтування. Майже всюди ми бачимо дуже багато будівельного сміття, – акцентував мер. – Після асфальтування дороги необхідно впорядковувати й узбіччя.

Як розповів заступник директора департаменту житлово-комунального комплексу Андрій Наумчук, до асфальтування готують відрізок дороги на вулиці Гоголя. Її ремонтують на протяжності чотирьох кварталів. Роботи виконує приватне підприємство «Дорстрой».

Ремонтні роботи розпочалися на вулицях Волкова (на відрізку від В’ячеслава Чорновола до Новопречистенської) та Нижній Горовій (ділянка від Сергія Амброса до 21-ої школи). Зараз тут знімають старий асфальт і готують дорогу до укладання нового.

Одночасно з цим комунальні служби здійснюють і ямковий ремонт покриття. Фахівці КП «ЧЕЛУАШ» працюють на вулиці Канівській та в районі 3-ої міської лікарні, на черзі – вул. 30-річчя Перемоги, вул. Генерала Момота (колишня – Луначарського) та вул. Байди Вишневецького.

Окрім того, за словами директора департаменту архітектури та містобудування Артура Савіна, цього року продовжують реконструкцію вулиці Героїв Дніпра, розпочали працювати на ділянці вулиці Благовісної (від вул. Добровольського до В’ячеслава Чорновола). Тут, зокрема, облаштовують бордюри.

– Ми отримали позитивний висновок експертизи проекту реконструкції вулиці Сумгаїтської, найближчим часом зможемо оголосити тендер, – говорить Артур Савін. – Зараз триває визначення переможця процедури відкритих торгів для ремонту вулиці Чехова, Гуржіївської та частини вулиці Надпільної. Утім, стосовно останнього об’єкту маємо скаргу одного з учасників.

Як повідомив Артур Савін, у середмісті далі облаштовуватимуть тротуари. Нині чекають на експертні висновки проектно-кошторисної документації на будівельні роботи вздовж пішохідної частини бульвару Шевченка (від вул. Лазарєва до Небесної Сотні та від Припортової до площі 700-річчя).

Про це повідомляють у Черкаській міській раді.

Залиште коментар