Всеукраїнський підприємницький форум проведуть у вересні в Черкасах

Всеукраїнський підприємницький форум проведуть у вересні в Черкасах

На засіданні секретаріату Коаліції МСП Черкаської області обговорили підсумки Форуму ділових людей України в Сумах. Захід об’єднав понад 150 учасників з 14 областей та столиці. Про це інформує “Діловий Регіон“.

На Форумі в рамках тематичних панелей були розглянуті питання зняття основних бар’єрів розвитку малого підприємництва.  Серед них вплив природних монополій на розвиток бізнесу в Україні, проблеми малого та середнього бізнесу в Україні, проблемні питання у сільськогосподарському бізнесі та вироблення стратегій досягнення вимог бізнесу у взаєминах бізнесу з органами державної влади.

За підсумками Форуму було направлено лист Президенту України із зазначенням проблем МСП і мікро-підприємництва в Україні.

Також на засіданні було прийнято рішення про проведення у Черкасах у вересні 2018 року всеукраїнського підприємницького форуму у контексті поліпшення умов ведення бізнесу, – насамперед у сфері реалізації державної політики розвитку малого і середнього бізнесу, в податковій, регуляторній та інвестиційної політики, в сфері регіонального розвитку.

 

Залиште коментар