Встановити антивандальну дошку пропонують у черкаському парку 

Встановити антивандальну дошку пропонують у черкаському парку 

На своїй сторінці у «Фейсбук» комунальне підприємство «Дирекція парків»  пропонує створити спеціальну дошку, щоб уберегти майно та насадження в парках від вандалів, пише сайт provce.ck.ua.

На цій дошці можна буде помалювати або випробувати свій кулак на міцність тощо. Комунальники поки ще не визначилися, якої форми вона має бути та де саме її буде розміщено. Тому звернулися до черкащан за порадою та ідеями.

Думки ж користувачів соцмережі з цього приводу розділилися. Більшість дописувачів вважає цю ідею безглуздою розтратою бюджетних коштів та пропонують натомість посилити охорону території парку та встановити відеоспостереження.

– Серйозно? А може давайте ще садок посадимо і лавочок наставимо спеціально, щоб вони могли переламати і перенищити все, до чого руки дотягнуться. Чи вам немає куди гроші подіти? То краще патрульним платіть, щоб цілодобово спостереження вели. В тих парках не тільки вандали, а ще й усіляка наволоч шляється вільно, – коментує ідею користувач Anari Lukava.

– Ідея просто шикарна. Тільки хто донесе до вандалів інфу, що то не витвір мистецтва, типу інсталяція, а засіб проявити відхилення через вандалізм? – цікавиться Ірина Діброва.

Прочитайте ще:

Залиште коментар