Вулиця Сумгаїтська після ремонту буде кращою за Героїв Дніпра, – мер Черкас (відео)

Вулиця Сумгаїтська після ремонту буде кращою за Героїв Дніпра, – мер Черкас (відео)

У Черкасах триває поточний ремонт вулиць, вже відремонтовано близько 50 тис. квадратних метрів. Про це повідомив міський голова Анатолій Бондаренко у відеоінтерв`ю виданню “Вичерпно“.

– Ремонт тієї вулиці, якою ми могли б пишатися, ми ще не почали, — відзначив міський голова. — Ми почали вулицю Благовісну від вулиці Чигиринської до Чорновола. Зараз ми чекаємо на висновки від обласної державної адміністрації на вулицю Сумгаїтську. І коли ми розпочнемо її ремонт, то, я думаю, вона буде навіть краща, ніж Героїв Дніпра. Це той проект, який ми маємо реалізувати частково в цьому році, частково — в наступному. Протягом місяця ми також укладемо верхній шар ЩМА по вулиці Героїв Дніпра, яка також стане окрасою міста. Далі будемо працювати над дендропланом — що саме там посадити. Наразі триває обговорення — чи це будуть платани, чи алея сакур, чи якісь інші дерева.

Також Анатолій Бондаренко відзначив, що він знає, що містян все одно не задовольняють темпи ремонтних робіт, однак, за його словами, за три роки його перебування на посаді було зроблено більше квадратних метрів доріг, ніж за останні майже 30 років.

Деталі на цю та інші теми дивіться у відео:

Залиште коментар