Виборці довірили – працюю на результат, – Юрій Тренкін

Виборці довірили – працюю на результат, – Юрій Тренкін

Депутат Черкаської міської ради від ВО «Батьківщина» Юрій Тренкін прозвітував перед виборцями за рік роботи. Зустріч відбулася у гімназії №31. Участь у заході також взяла народний депутат Олександра Кужель, міський голова Анатолій Бондаренко, керівники міських департаментів, депутати міської ради, представники КСН “Митниця” та зацікавлені громадяни.

– Три роки тому мене обрали депутатом Черкаської міської ради. Відтоді для мене вже стало традицією разом із командою міських депутатів від «Батьківщини» щорічно звітувати перед виборцями про свою депутатську діяльність, про вирішення проблемних питань мікрорайону Митниця, про реалізацію проектів, які ми разом з вами, шановні виборці, плануємо та розробляємо наприкінці кожного року. Всі ці проекти є надзвичайно важливими і потрібними. Тому хочу проінформувати Вас про найвагоміші досягнення у своїй роботі за 2018 рік, – зазначив Юрій Васильович на початку заходу. Після цього коротко окреслив основні напрямки діяльності протягом року.

Якісна дорожня інфраструктура

Навести лад на дорогах – це для мене одне із пріоритетних питань. Адже стан доріг – це питання безпеки громадян та імідж нашого міста і Митниці зокрема. Тому я, як голова бюджетної комісії у Черкаській міській раді, роблю все, щоб акумулювати кошти для проведення ремонту доріг.
Цього року розпочато третю, останню, чергу реконструкції найбільшої транспортної артерії Митниці – вулиці Героїв Дніпра. У 2018 році ремонтні роботи проводилися на відрізку від Сержанта Смірнова до Козацької. На них виділено 27,9 млн грн.
Згадайте, ще три роки тому дорожнє покриття тут взагалі було відсутнє, а сьогодні частина Героїв Дніпра уже має сучасну проїжджу частину, велосипедну доріжку, з обох боків вулиці облаштовані тротуари, встановлені парканчики безпеки, встановлена нова мережа освітлення.
Також цього року проведено ремонти й інших вулиць та провулків Митниці. Підготовлена до ремонту вул.Жужоми.
Звертаю увагу і на асфальтування міжбудинкових проїздів. Зокрема, цього року відремонтовано міжбудинкові проїзди будинків 69, 71, 73 по вулиці Героїв Дніпра.
Враховуючи звернення жителів Митниці, я ініціював будівництво сходинок на Пастерівському узвозі. Для цього з міського бюджету було виділено 1,5 млн грн. Тепер черкасці спускаються до мікрорайону Митниця (неподалік загальноосвітньої школи №34) без перешкод.

Діти – наше майбутнє

У своїй депутатській діяльності освітнім питанням відвожу одне з чільних місць. Значна частина проблем закладів освіти мікрорайону стосуються матеріально-технічного забезпечення.
Так, з моєї ініціативи у 2018 році з міського бюджету були виділені понад 1,2 млн грн на ремонт дошкільного навчального закладу №34 «Дніпряночка», завдяки чому тут змогли провести реконструкцію фасаду будівлі, ремонт покрівлі та ремонт запасних виходів приміщення садочка. У 2018 році для малечі «Дніпряночки» за власний кошт я придбав спортивний інвентар та профінансував придбання необхідних матеріалів для нанесення малюнків на стінах ігрових павільйонів.
Цього року потреби дитячого садочку №91 профінансовано більше ніж на 2 млн грн. В результаті у закладі проведено реконструкцію фасаду будівлі, організовано дитячі осередки, закінчено поточні ремонти приміщень. Та найголовніше – нещодавно у дитячому садку «Кобзарик» відкрили сучасний басейн, де зможе оздоровлюватися малеча. Для новенького басейну я із задоволенням за власні кошти придбав інвентар. Музичному вихователю закладу я подарував гітару.
Понад 1,1 млн грн бюджетних коштів я запропонував виділити для проведення необхідних ремонтів у загальноосвітній школі №34. На цю суму у дошкільному закладі відремонтували туалети, поставили тренажери, зробили реконструкцію фасаду та провели підготовку до утеплення зовнішніх стін будівлі.
Оскільки у черкаських дитячих садках бракує місць, пріоритетним завданням є відкриття нових групових осередків. У минулі роки у місті уже відкрито 6 додаткових груп. Цього року організовані групові осередки у дитячих садочках «Кобзарик» та «Ластівка», що дало змогу піти у дитсадок у своєму мікрорайоні дітям, які чекали в черзі.

Вирішення проблем житлово-комунального господарства

Докладаю максимум зусиль, аби у будинки безперебійно подавалася вода, тепло, у багатоповерхівках проводилися ремонти, а двори Митниці були чистими, ошатними та освітленими. Для цього упродовж року я зробив все, що від мене залежало і в цьому напрямку вдалося вирішити багато вагомих питань.
Так, за моєї ініціативи з міського бюджету було виділено понад 1,8 млн грн для проведення реконструкції мереж зовнішнього освітлення прибудинкової території за адресами: вул.Героїв Дніпра, 43-51; вул.Сержанта Смірнова, 1, 3, 5; вул.Героїв Дніпра, 29, 31, 35.
Під час оновлення дворового освітлення встановлені додаткові металеві оцинковані опори, старі світильники із лампами розжарювання замінено на сучасні світодіодні LED-світильники потіжністю по 40 Вт, що дозволить заощаджувати споживання електроенергії. Також світодіоди забезпечать рівномірне освітлення дворів та тротуарів.
Серед моїх пріоритетів – ремонт будинків старого житлового фонду. Цього року проведено ремонти у найбільших багатоквартирних будинків мікрорайону Митниця. Лише заміна вікон у будинку по вул.Героїв Дніпра, 69 обійшлася у 1,5 млн грн. На заміну вікон у будинку по вул.Сержанта Смірнова, 2 освоєно 1,1 млн грн бюджетних коштів.
Завдяки злагодженій роботі із СУБом у багатоповерхівках Митниці вдалося провести ремонти між панельних швів, покрівлі, під’їздів, капітально відремонтувати ліфти. Крім цього, у дворах мікрорайону відремонтували лавочки та дитячі майданчики. Всього у 2018 році на ці роботи затрачено понад 4,1 млн грн.
Митниця повинна стати чистим, мальовничим мікрорайоном міста. Для цього у 2018 році вдалося винайти 1,1 млн грн для озеленення вулиць Героїв Дніпра та Гагаріна.
Щоб мешканці Митниці могли займатися спортом поблизу школи №34 організовано спортивний майданчик, де встановлені нові спортивні тренажери. Відтепер мешканці цього мікрорайону можуть у будь-який зручний для них час займатися спортом.

Медицина має бути доступною

Розвиток та добробут містян залежить, зокрема і від рівня та якості наданих медичних послуг. Нині мешканці Митниці користуються послугами багатьох медичних установ Черкас. Завдяки злагодженій роботі нашої команди оновлено приміщення міських медзакладів, замінена стара малоефективна апаратура на новітнє діагностичне обладнання.
За останні три роки вдалося суттєво покращити матеріальний стан найбільшої міської багатопрофільної лікарні і єдиної у місті лікарні швидкої медичної допомоги. У 2018 році на ці цілі з бюджету розвитку виділили 20 млн 574 тис. грн. З них 13 млн 987 тис грн – на придбання необхідного для закладу обладнання та предметів довготривалого користування.
За ці кошти придбано інжектор (ін’єкційна система для подачі контрастної речовини), апарат УЗД, фотометри, апарат для лазерної терапії «Медик – 2к», апарат для міостимуляції, відсмоктувачі для інтенсивної терапії, гематологічний аналізатор, повітряні стерилізатори, шприцеві насоси та інше обладнання. Крім цього, у лікарні обновлюються меблі та м’який інвентар. Зокрема, цього року закуплено 95 медичних функціональних двосекційних ліжок, 40 трьохсекційних, а також 86 приліжкових функціональних тумбочок. Нагадаю, що минулого року завдяки «батьківщинівцям» для цього медичного закладу придбали комп’ютерний 16-зрізовий томограф, вартість якого близько 11 млн грн. Це найпотужніший комп’ютерний томограф в області.
Вперше за багато років приділено увагу Черкаському міському реабілітаційно-оздоровчому центру «Астра», який є унікальним не лише у нас у місті, а й на території всієї області. Тут надається допомога усім верствам населення, 70 тисяч черкаських пільговиків обслуговується безплатно. У 2018 році цьому лікувальному закладу виділено 1 млн 376 тис. грн. На ці кошти тут замінили 50 вікон на металопластикові, встановили протипожежну сигналізацію, закупили реабілітаційне обладнання, капітально відремонтували два кабінети і зробили поточний ремонт в усьому приміщенні. Понад 6,5 млн грн виділено для ремонту терапевтичного, неврологічного та уро-нефрологічного відділень.
Зважаючи на те, що влітку у приміщенні «Астри», де проходять реабілітацію дітки, душно, я за власні кошти придбав кондиціонер. Пристрій встановили в ігровій кімнаті відділення ранньої медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів з дитячим церебральним паралічем. Відтепер малеча у спекотні дні почуватиметься затишно й комфортно.

Благодійність – норма життя порядної людини

Завжди намагаюся допомогти людям, які потребують допомоги. Згадаю лише деякі факти.
Цього року долучився до Всеукраїнської благодійної акції «Ранець доброти». Завдяки цьому до початку навчального року учнівські ранці з усім необхідним шкільним приладдям отримали діти черкаських військовослужбовців, які захищають незалежність України на Сході держави.
Під час страйку перевізників, які поставили ультиматум міській владі щодо підвищення ціни на проїзд, я виділив транспорт, яким безплатно перевозили містян.

Допомога громадянам – обов’язок депутата

Форму депутатської роботи – прийом громадян для мене є обов’язковою. Це допомагає бути ближчим до проблем жителів виборчого округу. З того часу, як я був обраним депутатом міської ради, у мікрорайоні постійно працює громадська приймальня. Тут щовівторка з 16-00 до 18-00 я приймаю громадян, які приходять зі своїми скаргами, пропозиціями, ідеями.
Протягом 2018 року проведено 50 прийомів, під час яких громадську приймальну відвідали 468 жителів Митниці.
Саме завдяки активній громадській позиції черкасців у «Програмі соціально-економічного розвитку Черкас на 2019 рік» будуть максимально враховано їхні потреби та побажання щодо фінансової підтримки житлового фонду, закладів медичної та освітньої галузей, розбудови інфраструктури мікрорайону.

Залиште коментар