Вийшла друком нова книжка Володимира Чоса про історію Городища

Вийшла друком нова книжка Володимира Чоса про історію Городища

Український журналіст, письменник і краєзнавець Володимир Чос, який живе у місті Городищі на Черкащині,  видав нову історичну книжку “Городище – рідне місто”. Про це він повідомляє на своїй сторінці у “Фейсбук”.

“Побачила світ моя нова книга “Городище – рідне місто”. Це наша місцева історія від найдавнішого часу і до сьогоднішніх днів. В роботі використовував архівні документи, стародруки, власні краєзнавчі дослідження. Обсяг 368 сторінок. Надруковано 250 фотографій. Більшість старовинних фото публікуються вперше. Книга дуже цікава, має хорошу поліграфію, стане прекрасним подарунком для всіх зацікавленим історією рідного краю. Бажаєте придбати – звертайтеся!” – пише автор.

Володимир Чос працює заввідділом районної газети “Вісник Городищини” та власним кореспондентом обласної газети “Нова Доба”, публікується у всеукраїнських виданнях.

Автор книг: “Реальна власність” (2000), “Історія християнства в Україні” (2007, 2013), “Городище: велика історія маленького міста” (2011), “Городищина козацька” (2011), “Храм Спаса-Преображення м. Городище” (2012), “Казки для дорослих” (2013), “Зорі над Вільшанкою” (2013), “Георгій Береговий – космічний син України” (2014), “Мліїв – село козацької слави” (2015), «Мої прекрасні земляки» (2016), «Петропавлівка від минулого до сьогодення» (2016), «Орловець – історія і люди» (2016), «Диво з бантиком» (2017).

Лауреат премій ім.С.С.Гулака-Артемовського, ім.П.П.Чубинського та ім.Михайла Максимовича. Почесний громадянин м.Городище. Член Національної Спілки журналістів України та Національної Спілки краєзнавців України.

Залиште коментар