Виконавчий комітет Родниківської сільської ради припинив порушення

Виконавчий комітет Родниківської сільської ради припинив порушення

Виконавчий комітет Родниківської сільської ради виконав зобов’язання адміністративної колегії Черкаського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України щодо визначення виконавців послуг з вивезення побутових відходів на конкурсних засадах на підпорядкованій йому території.

Як встановило Відділення, органом місцевого самоврядування не було визначено виконавців послуг з вивезення побутових відходів на конкурсних засадах.

Так, зазначені послуги надавалися суб’єктом господарювання, який не було визначено у встановленому законодавством порядку, а саме, без проведення органом місцевого самоврядування конкурсу на надання цих послуг. Така бездіяльність органу місцевого самоврядування містила ознаки вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції та могла призвести до недопущення конкуренції на ринку вивезення побутових відходів.

Наразі, орган місцевого самоврядування визначив виконавця послуг з вивезення побутових відходів на конкурсних засадах на підпорядкованій йому території. Про це кореспондентів “Про Головне” повідомила прес-служба Черкаського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України. 

Прочитайте ще:

Залиште коментар