Понад 6 тисяч учасників АТО отримали землю на Черкащині

Понад 6 тисяч учасників АТО отримали землю на Черкащині

Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області уже виділило атовцям більше 10 тисяч га землі для індивідуального садівництва та ведення особистого селянського господарства.

Деяким учасникам АТО відмовили в наданні дозволів на розробку землевпорядної документації. Основні причини: неналежне оформлення погодження землекористувача, відмова органів місцевого самоврядування, відсутній поділ масиву на земельні ділянки, земля є предметом судового спору, заявнику вже надано дозвіл на іншу ділянку або ж розпорядження земельною ділянкою не належить до повноважень Головного управління.

На Черкащині з 2014 року охочих мати земельні ділянки виявилось майже 9 тисячи учасників АТО, повідомляє кореспондентів «Про Головне» прес-служба Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області.

Нагадаємо, що надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється в порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність землі відповідного цільового призначення й надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО й членам сімей загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки.

Прочитайте ще:

Залиште коментар