Виконком погодив перекриття руху на бульварі Шевченка

Виконком погодив перекриття руху на бульварі Шевченка

Сьогодні на засіданні виконавчого комітету ЧМР проголосували за обмеження руху на кількох черкаських вулицях. Про це повідомляє кореспондент ПРО ГОЛОВНЕ.
Рух перекриють на ділянках бульвару Шевченка, вул. Небесної сотні та Героїв Дніпра. 
Відсьогодні до 7 червня перекриють частину бульвару Шевченка (парну сторону) на відрізку від вулиці Смілянської до Небесної сотні. Упродовж двох днів на цій ділянці триватиме ремонт дорожнього покриття.
На кілька годин закриють проїзд бульваром Шевченка і в суботу, 10 червня.
Рух транспорту обмежать із 9.30 до 11.00 на ділянці дороги між вулицями Богдана Хмельницького та Остафія Дашкевича. Тоді ж буде заборонений проїзд і на вулиці Остафія Дашкевича між бульваром Шевченка та Байди Вишневецького. У цей час у місті відбудеться масовий забіг у рамках проведення «Олімпійського дня бігу».
У зв’язку з ремонтом дороги на місяць проїзд обмежать вулицею Небесної сотні на ділянці від вул. Гоголя до вул. Благовісної. Для пересування транспорту ця частина міста недоступна з 6 червня до 6 липня.
Від сьогодні до 6 липня перекриють для проїзду транспорту і вулицю Героїв Дніпра на ділянці від Сержанта Жужоми до Сержанта Смірнова. Тут у цей час триватиме підготовка дороги до асфальтування, після чого ремонтники перейдуть до укладання покриття.

Прочитайте ще:

Залиште коментар