Майже 300 мільйонів доларів отримали в кредит двоє черкащан

Майже 300 мільйонів доларів отримали в кредит двоє черкащан

У період з середини 2015 року з середину 2016 року Приватбанк виділив понад 1 млрд доларів США на кредити фірмам, які належать семи топ-менеджерам і двом підлеглим його власника Ігоря Коломойського. Про це пише “ІнфоМіст” з посиланням на повідомлення журналіста Грехем Стек на сайті “Проект з розслідування корупції та організованої злочинності (OCCRP)”.

Щоб отримати гроші, дев’ять одержувачів створили 28 компаній в Харкові. Майже всі були засновані в 2015 році, за винятком однієї з капіталом в розмірі всього 1000 українських гривень (38 доларів США), що також є ознакою фіктивності.
Серед отримувачів і двоє осіб, не чужих для Черкащини. Так, В’ячеслав Плакасов, генеральний директор Optima 770, отримав від “Привату” 136,8 млн. доларів. Плакасов закінчив Черкаську ЗОШ №5, був депутатом Черкаської міської ради у 2006-2010 роках. Входив до складу фракції “Справедливість”.
Плакасов є гендиром ТОВ “Optima 770”, що зареєстроване в Рівному і належить «СЕВЕН СЕВЕНТІ ПЕТРОЛІУМ”. Фірма надає в оренду й експлуатацію нерухоме майно. Сергій Казаров, колишній глава постачальника палива “Цюрупинський Агропостач”, отримав 155,6 млн. дол. Казаров проживає в Черкасах і є співзасновником прописаних в Харкові фірм “Мигора” та «Юнікс Груп», а також власником черкаських «Інтербудторг» та «Едаріс».

Прочитайте ще:

Залиште коментар