Викрадені гроші повернули жительці Христинівщини

Викрадені гроші повернули жительці Христинівщини

11 серпня 2017 року набрав законної сили вирок Монастирищенського районного суду Черкаської області, яким засуджено неповнолітнього хлопця та його повнолітнього  товариша за вчинення крадіжки. Про це повідомляє Уманська місцева прокуратура.

«Друзі», попередньо домовившись між собою, шляхом пошкодження віконної рами, проникли до приміщення житлового будинку в селі Осітна Христинівського району Черкаської області, з якого таємно викрали грошові кошти в сумі 11500 гривень. Викрадені кошти відшкодовано потерпілій в повному обсязі.

Дії зловмисників органом досудового розслідування кваліфіковано за  ч. 3 ст. 185 КК України — таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинена за попередньою змовою групою осіб, поєднана з проникненням у житло.

В ході судового розгляду, дослідивши обставини справи та дані, що характеризують обвинувачених, суд дійшов до висновку про можливість виправлення вказаних осіб без ізоляції від суспільства, та призначив обом покарання у вигляді 3 років позбавлення волі, звільнивши їх від відбування покарання з випробуванням, встановивши іспитовий строк тривалістю 2 роки.

Прочитайте ще:

Залиште коментар