Зрізані на площі 700-річчя дерева оцінено в майже 4 тис гривень

Зрізані на площі 700-річчя дерева оцінено в майже 4 тис гривень

Шкода, завдана державі внаслідок незаконного знесення трьох дерев на площі 700-річчя Черкас, становить 3 800 грн. Таку цифру назвав заступник начальника ДЕІ в Черкаській області Олександр Позняков на своїй сторінці у ФБ.

«Спеціалістами Державної екологічної інспекції у Черкаській області проведено перевірку по питанню незаконного знесення зелених насаджень на площі 700-річчя по вулиці Добровольського, біля будинку 15 в м. Черкаси.

Перевіркою встановлено, що невідомими особами знесено (зрізано) три дерева: 2 (два) породи каштан та одна липа. Працівниками інспекції обрахований розмір шкоди (збитків), завданий державі внаслідок незаконного знесення зелених насаджень та який становить 3800 грн. Державна екологічна інспекція у Черкаській області є спеціально уповноваженим державним контролюючим органом, але не наділена повноваженнями проводити оперативно-розшукові дії з метою виявлення та притягнення до відповідальності осіб, винних у скоєнні правопорушень, а тому матеріали направлені до правоохоронних органів для вжиття передбачених законом дій», – повідомив Олександр Позняков.

Прочитайте ще:

Залиште коментар