Виставка дитячих робіт відкрилася в Умані

Виставка дитячих робіт відкрилася в Умані

05 лютого в Уманській картинній галереї відбулось відкриття виставки за підсумками конкурсу дитячих робіт «Чарівні фарби, талановиті пальчики» серед вихованців дошкільних навчальних закладів та  дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів на тему: «УМАНЬ – МІСТО ДИТЯЧИХ МРІЙ». Про це йдеться на сайті Уманської міської ради.

Словами привітань до присутніх звернулись заступник міського голови Жанна Лозінська, начальник відділу освіти Уманської міської ради Оксана Мельник та голова міському профспілки працівників освіти і науки Любов Кузьменко.

Листом подяки відділу освіти Уманської міської ради нагороджено членів оргкомітету та членів спостережної комісії конкурсу.

Зі словами подяки за допомогу в організації та проведенні конкурсу керівникам дошкільних навчальних закладів та навчально-виховних комплексів з дошкільними підрозділами виступила голова оргкомітету, вихователь навчально-виховного комплексу №24 «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальний заклад І ступеня» Ірина Миколаївна.

Усім дошкільнятам-учасникам виставки-конкурсу «Чарівні фарби, талановиті пальчики» вручено дипломи, а їх кураторам грамоти відділу освіти Уманської міської ради та подарунки від міському профспілки працівників освіти і науки.

Виставка дитячих робіт триватиме до 02.03.2018, тож запрошуємо всіх бажаючих на виставку: «УМАНЬ – МІСТО ДИТЯЧИХ МРІЙ»!

Yes

Прочитайте ще:

Залиште коментар