Виставка квітів до Дня Незалежності відбулася у Черкасах

Виставка квітів до Дня Незалежності відбулася у Черкасах

День незалежності у Черкасах відзначили, серед іншого, і проведенням тематичної виставки квітів, яка розташувалася у сквері за ОДА. Вона стала і окремим заходом, у якому взяли участь більшість навчальних закладів міста, і святковим фоном для параду дитячих візочків, що фінішував саме в цьому місці, передає кореспондент “Про Головне“.

З приємного: виставки квітів наприкінці літа були колись, ще за радянських часів, традиційними для нашого міста, тому відродження цієї традиції сприймається дуже позитивно. Приємно йте, що містяни, особливо ж діти, мали змогу не лише споглядати, а й брати участь – малювати, ліпити, складати букети і таке інше під час різноманітних майстер-класів. Вони ставили учасниками дійства, і це дійсно ненавязливе, але ефективне патріотичне виховання.

А от з того, що боляче кольнуло. Тільки одна композиція з великої кількості представлених на виставці, нагадувала, що в країні триває війна. Солдатська каска, мамині руки, зведені у молитві за синів.

Решта – традиційні варіації на тему жовто-синіх букетів, квіткові карти України, такі ж квіткові герби і прапори. Звісно, жовто-сині барви у цей день більш ніж доречні. І все-таки… Хотілося б більше шани до тих, хто боронить наш спокій і дає нам можливість святкувати.

Залиште коментар