Витратили чималу суму, та не врятували: черкаських лікарів звинувачують у халатності

Витратили чималу суму, та не врятували: черкаських лікарів звинувачують у халатності

У Черкасах пацієнтові з інфарктом несвоєчасно поставили діагноз, а рідних змусили викласти чимало грошей на ліки і лікарські потреби. Про трагічний випадок розповів на сесії міськради 6 квітня депутат фракції “Вільних демократів” Максим Шадловський. До нього звернулися жителі Черкас, які поскаржилися на неналежне медичне обслуговування у Третій міській лікарні, пише ВІККА. 

“8 лютого 2017 року швидка доставила жителя Черкас у Третю міську лікарню швидкої медичної допомоги із підозрою на інфаркт. На місці відповідного спеціаліста не було. До хворого вийшов хірург, який не міг встановити правильний діагноз. Зрештою було вирішено покласти хворого в інфарктне відділення. Був зроблений експрес-аналіз. Його роблять, щоб визначити діагноз і призначити лікування. Експрес-аналіз робився три дні замість 15 хвилин, як того вимагають нормативи”, – зазначив депутат.

За його словами, незважаючи на те, що міська рада виділила у міському бюджеті кошти на лікування хворих у невідкладних станах, родині довелося з першого дня купувати ліки за власні кошти. Родичам відразу вручили список, за яким необхідно придбати мило, папір, серветки тощо.

“Через затримку із встановленням правильного діагнозу відбулося порушення у лікувальному процесі. Хворий перебував більше 20 днів у лікарні, а родина витратила чималу суму коштів. Зрештою людина померла”, – додав Шадловський.

Депутат звернувся із запитом до департаменту охорони здоров’я з вимогою надати інформацію про кількість ургентних хворих у місті, суму коштів, яка була витрачена на їх лікування, а також прозвітувати про витрачання бюджетних коштів на придбання ліків для міських лікарень, зокрема й Третьої міської.

Прочитайте ще:

Залиште коментар