Черкаські депутати проголосували за програму, яка дозволить демонтувати в місті незаконні МАФи та рекламні носії

Черкаські депутати проголосували за програму, яка дозволить демонтувати в місті незаконні МАФи та рекламні носії

Депутати проголосували за Програму впорядкування тимчасових споруд і зовнішньої реклами на території міста Черкаси на 2017-2019 роки. На цю програму на всі роки буде виділено 1 млн 751 тис. грн. В першу чергу ця програма дозволить демонтувати в місті незаконні кіоски і рекламні носії, пише Вичерпно. 

Програма впорядкування тимчасових споруд і зовнішньої реклами на території міста Черкаси на 2017-2019 роки передбачає основні пріоритети, цілі і заходи впорядкування міського простору, покращення благоустрою міста через демонтаж тимчасових споруд, які розміщені з порушенням. Положення про розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у місті Черкаси, демонтаж рекламних засобів, які не відповідають вимогам Порядку розміщення зовнішньої реклами, йдеться у проекті рішення.

Важливим пунктом програми є те, що буде заборонено розміщувати будь-які рекламу на бульварі Шевченка, окрім сітілайтів. А всі рекламні носії, які зараз там є, будуть демонтовані.

Під час розгляду програми впорядкування тимчасових споруд і зовнішньої реклами на території міста Черкаси на 2017-2019 роки між депутатами та головним архітектором міста Віталієм Чернухою розгорілася суперечка щодо встановлення кіосків на бетонні платформи. Зокрема, депутати відзначали, що такого не має бути, оскільки таким чином тимчасова споруда стає капітальною.

На запитання депутатів, чи можна вважати цю бетонну подушку фундаментом, Віталій Чернуха відповів:

– Я б не назвав це фундаментом, я б сказав, що це вирівнюючий слой, подушка.

На що депутат Максим Скорик сказав, «що вище нуля — це фундамент».

– А як зрізати ваш вирівнюючий слой? — цікавляться депутати.

Депутат міськради Руслан Зоря відзначив, що пізніше, коли приходить перевірка, зазначає, що це капітальна споруда.

– Давайте включимо в програму проведення інспектування. Щоб навіть ті, у кого є паспорти прив’язки, але вони понабудовували фундаменти, щоб їм їх скасувати, — сказав Руслан Зоря.

– Якщо ми підемо таким шляхом, то фактично нас всі треба демонтувати, бо 90% стоять із такою подушкою, — сказав депутат Ігор Кіта.

Зрештою, депутати і архітектор так і не дійшли згоди в цьому питанні. Однак за програму таки проголосували 22 голосами.

Прочитайте ще:

Залиште коментар