“Вивести з підвалів” спортивні школи, аби піднятися на п’єдестали змагань: у Черкасах прозвітували про зроблене спортивні функціонери

“Вивести з підвалів” спортивні школи, аби піднятися на п’єдестали змагань: у Черкасах прозвітували про зроблене спортивні функціонери

Підсумки спортивного року у Черкасах підбили сьогодні на прес-конференції директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Ігор Волошин та начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту цього департаменту Ольга Сисоєва.

Повідомляє кореспондент “ПроГоловне“.

Досягнення черкаських спортсменів – це в першу чергу заслуга тренерів та самих юнаків і дівчат. Проте багато що залежить і від бази підготовки, від роботи спортивних чиновників-функціонерів. Так от, протягом останніх трьох років, як зазначив запрошений на прес-конференцію заслужений тренер України Юрій Зубов, міська влада дійсно багато зробила, аби поліпшити умови тренування черкаських спортсменів.

 

«Спорткомплекс «Будівельник» отримав статус бази олімпійської підготовки. Протягом року тут відбулися 39 чемпіонатів міста, 21 чемпіонат області та чотири змагання міжнародного рівня. Цього року тут було встановлено сучасне інформаційне табло, яке дозволяє не лише висвітлювати необхідну інформацію для глядачів, а й демонструвати їм відеоповтори гри, – розповів Ігор Волошин. – На Центральному стадіоні відбулося спортивних 39 заходів протягом року. Крім того, у 2017 місто отримало у свою власність спорткомплекс «Сокіл», де тренуються шанувальники тріатлону, морського багатоборства, футзалу, плавання.  Тут проводились ремонтні роботи, зараз триває реконструкція запасного футбольного поля на Центральному стадіоні. За цей рік спортивні майданчики зі штучним полкриттям з’явилися у 10, 12, 17, 26, 28, 32 та 34 школі міста. Причому майданчик у школі № 34 дозволяє приймати тут змагання зі «Шкіряного м’яча», а майданчик школи № 12 – універсальний, оскільки дає можливість займатись не лише футболом, а й баскетболом, волейболом, іншими ігровими видами спорту».

«Вивести з підвалів» вдалося деякі спортивні школи з тріатлону, веслування та морського багатоборства, надавши їм приміщення колишньої вечірньої школи по вул.. Вернигори. Така увага і сприяння розвитку спорту з боку влади дає змогу черкаським спортсменам добиватися високих результатів.

Залиште коментар