Вийшов дебютний альбом черкаського метал-гурту (відео)

Вийшов дебютний альбом черкаського метал-гурту (відео)

Черкаський гурт «Vesta» було засновано у липні 2018 року, та з самого початку створення команди вони почали написання матеріалу для альбому. «Vesta» грає у стилі metal, поєднуючи елементи багатьох різних жанрів. Їх дебютний альбом має назву «Reborn» та складається з 14 треків — 5 україномовних, 8 англомовних та одна інструментальна композиція, пише сайт “Вичерпно”.

Альбом «Reborn» доступний для прослуховування та придбання на всіх популярних музичних сервісах. До складу гурту входять: Лілія Гладка (вокал), Роман Чуприна (гітара, бек-вокал, клавіші на студійних записах), Саша Сичов (бас) та Антон Аргунов (ударні).

– Ми створювали цей альбом 1 рік та 9 місяців у Черкасах, записавши все у Костянтина Ратнікова. Кожна пісня знаходиться на своєму місці, нам вдалося реалізувати все те, що ми задумали. Бути музикантом у Черкасах досить цікава справа, чого тільки варта організація концертів, не кажучи вже про випуск повноформатного альбому. Ми зробили це і наступним кроком буде вихід нашого першого професійного кліпу на пісню Ex-Song наприкінці квітня, — зазначив Роман Чуприна.

 

Залиште коментар