Взяти участь у конкурсі бізнес-ідей “Креативна Черкащина” запрошують школярів та студентів

Взяти участь у конкурсі бізнес-ідей “Креативна Черкащина” запрошують школярів та студентів

Відділення економіки та дизайну Черкаського державного бізнес-коледжу спільно із Департаментом регіонального розвитку Черкаської ОДА та Черкаським обласним молодіжним ресурсним центром запрошують творчу молодь Черкащини до участі в конкурсі молодіжних бізнес-ідей «Креативна Черкащина». Про це інформують на сайті Черкаського державного бізнес-коледжу.

Учасниками конкурсу можуть бути учнівська молодь та студенти (учні) закладів освіти Черкащини.

Форма участі: індивідуальна та командна (кількість учасників не більше двох осіб). Кожен учасник має право подати на конкурс лише одну роботу.

Роботи на конкурс подаються у формі презентації обсягом до 15 слайдів та мають якнайповніше відображати конкретну бізнес-ідею (чи декілька ідей), доцільність і можливість її (їх) реалізації. Презентації можуть бути підготовлені в довільній формі (слайд-шоу, анімації, відеоролики). На титульному слайді має бути представлена наступна інформація: назва бізнес-ідеї, прізвище та ім’я учасника (учасників), назва навчального закладу, клас (курс і шифр групи).

Підготувати змістовну презентацію Вам допоможуть відповіді на наступні запитання:
1) Які види креативного (творчого) бізнесу є найбільш прийнятними та доцільними для Черкащини?
2) Якого сектору креативної економіки стосується Ваша бізнес-ідея (реклама, архітектура, художній і антикварний ринки, туризм, дизайн, мода, кіно, радіо/ ТБ, виробництво відеопродукції, програмування, у тому числі створення розважальних інтерактивних програм та комп’ютерних ігор, музика, виконавські мистецтва, видавнича справа, Інтернет, театр/танець, фотографія, фестивальний менеджмент, креативні простори, ІТ-рішення для культурних/креативних ініціатив, ремесла, маркетинг та піар для культурних, туристичних/креативних проектів та ін.)?
3) Чому саме Ваша бізнес-ідея є актуальною для Черкащини? На вирішення яких проблем (завдань) вона спрямована?
4) Які потенційні можливості (ресурсні, інфраструктурні, організаційні інші) має Черкащина для ефективного розвитку пропонованого Вами креативного бізнесу та які фактори можуть негативно вплинути на його розвиток?
5) Досвід яких європейських міст чи країн може використати Черкащина для успішного розвитку креативного бізнесу?
6) Що на Вашу думку необхідно зробити, щоб створити сприятливі умови для формування креативного бізнес-середовища у Черкаському регіоні та містах Черкащини?
7) Як і хто має стимулювати розвиток креативного підприємництва на Черкащині, в Україні?

Конкурс відбуватиметься у три етапи:

Етапи конкурсу Дати проведення Характеристика робіт
І етап 26.03.2018 – 12.05.2018 Реєстрація учасників та прийом конкурсних робіт
ІI етап 16.05.2018 Оцінювання робіт членами конкурсної комісії та відбір 10 найкращих робіт (з найбільшою кількістю балів)
IIІ етап 18.05.2018 Оцінювання публічної презентації найкращих робіт за підсумками ІІ етапу, формування загального рейтингу, визначення та нагородження переможців, вручення сертифікатів учасникам конкурсу.

Форма для реєстрації розміщена за посиланням

Конкурсні роботи та заявку учасника конкурсу просимо надсилати за адресою: creativeche2018@gmail.com до 12 травня 2018 року включно (тема листа “конкурс_прізвище та ім’я учасника”).

Форма заявки учасника конкурсу, положення про конкурс та критерії оцінювання конкурсних робіт розміщені на сайті Черкаського державного бізнес-коледжу у закладці “Творчий конкурс” за посиланням:

Результати ІІ етапу конкурсу та час проведення ІІІ етапу будуть оприлюднені у новинах на офіційному сайті Черкаського державного бізнес-коледжу 16 травня 2018 року (www.business-college.com.ua).

Координатор проекту: Кузнецова Наталія Богданівна, тел. (472) 641 000.

Залиште коментар