Як працювали черкаські мажоритарники у липні ?

Як працювали черкаські мажоритарники у липні ?

Громадянська мережа ОПОРА підготувала рейтинг якості роботи 88 народних депутатів України, обраних в одномандатних виборчих округах у 13 областях, за липень 2017 року. 

Тут подано і рейтинг черкаських мажоритарників – Володимира Зубика, Геннадія Бобова, Владислава Голуба та Валентина Ничипоренка.

Позафракційний депутат Владислав Голуб (ОВО 197) зайняв 30-те місце в рейтингу.

У липні, згідно з даними письмової та електронної реєстрації, Владислав Голуб не пропустив жодного засідання з 6-ти. Долучився до чотирьох колективних законопроектів. Постанов та запитів не подавав. Один раз виступав з трибуни.

Про свою роботу звітував частково, у соціальних мережах та під час зустрічі з виборцями.

Провів один особистий прийом громадян у своїй громадській приймальні в Каневі. Також протягом чотирьох днів проводив зустрічі із виборцями Канівського, Золотоніського та Черкаського районів.

Разом зі своїми колегами взяв участь у відрядженні до США.

 

71 позицію в рейтингу займає Валентин Ничипоренко.

У липні депутат, згідно з даними письмової реєстрації, пропустив два з шести засідань Верховної Ради. Законопроектів не реєстрував, не виступав, не подавав депутатських запитів. Інформація про його роботу на окрузі у відкритих джерелах відсутня.

 

Геннадій Бобов посів 78 місце у рейтингу.

У липні, згідно з даними письмової реєстрації, мажоритарник пропустив 4 засідань парламенту з шести. Згідно з електронною – одне. Протягом звітного періоду депутат не відзначився жодною законодавчою ініціативою та жодного разу не виступав з трибуни.

Інформацію про активність нардепа на окрузі у відкритих джерелах не виявлено. Хоча за матеріалами ЗМІ відомо, що імені депутата надають матеріальну підтримку освітнім та медичним закладам округу.

Окрім цього, депутат оприлюднив звіт про свою роботу за перше півріччя 2017-го року.

 

І Володимир Зубик розташувався на 79 сходинці рейтингу.

У липні депутат, згідно з даними письмової реєстрації, пропустив три із шести засідань Верховної Ради, не зареєстрував жодного законопроекту, не подавав депутатських запитів, не виступав. Не мав жодних активностей на окрузі, не здійснював особистих прийомів громадян. Не звітував.

(с) Діловий Регіон: http://dr.ck.ua/yak-pracyuvaly-cherkaski-mazhorytarnyky-u-lypni-reytyng

Прочитайте ще:

Залиште коментар