Як убезпечити дитину від домашнього насилля – йшлося під час тематичного семінару в Черкасах

Як убезпечити дитину від домашнього насилля – йшлося під час тематичного семінару в Черкасах

Фахівцями служби у справах дітей Черкаської міської ради в рамках проведення Всеукраїнської щорічної акції «16 днів проти насильства» організовано та проведено семінар-тренінг з елементами квесту «Відважні».

Зазначений семінар-тренінг складався з Всеукраїнського марафону написання листів глобальної правозахисної акції, який презентувала та провела соціальний педагог ЗОШ № 8 м. Черкаси  Олена  Рясна.

У заході взяло участь 28 соціальних педагогів загальноосвітніх навчальних закладів міста, які були розподілені на 3 групи, і практично моделювали ситуації порушення прав дітей, в тому числі дітей, які зазнали насильства з боку батьків.
“Такі заходи надзвичайно потрібні й актуальні. Оскільки надають  вичерпну інформацію щодо прав та шляхів розв’язання ситуації з домашнім насиллям. Особливо це важливо знати педагогам, які максимально наближені до дітей”, –  відзначила начальник служби у справах дітей Світлана Шишлюк.
“Всім учасникам семінару-тренінгу надані анкети з метою проведення анкетування в загальноосвітніх навчальних закладах міста  для визначення рівня довіри між батьками та дітьми, їх взаєморозуміння”, – зазначила начальник відділу захисту прав дітей служби у справах дітей Людмила Івангородська.

Про це інформує прес-служба Черкаської міської ради.

Залиште коментар