Як відзначати День Конституції і День Незалежності, вирішували у Черкасах

Як відзначати День Конституції і День Незалежності, вирішували у Черкасах

Як відзначатимемо в Черкасах День Конституції, День Незалежності та День міста сьогодні обговорили  учасники спільної наради під головуванням заступника міського голови Ігоря Волошина.

У дискусії взяли участь керівники відповідних  структурних підрозділів виконавчого комітету, а також – представники громадськості міста.

Як наголосив Ігор Волошин, міська влада відкрита до нових ідей та  пропозицій, які можна буде втілити у Черкасах. Нині триває збір таких думок, аби в підсумку сформувати узагальнене бачення  організації святкових заходів у нашому місті.

– Доречно було б, аби такі свята проходили під спільними об’єднавчими гаслами, адже  Черкаси – наше спільне місто і всі ми живемо в єдиній Україні. Тож такі національні свята, як День Конституції та День Незалежності, а також – День народження нашого рідного міста  – це свято кожної родини. Оскільки це – наше коріння, наша сила і міць. Запрошую усі громадські організації, установи, організації міста та  небайдужих містян висловлювати свої думки, ідеї та пропозиції щодо проведення  зазначених заходів у Черкасах, – відзначив Ігор Володимирович.

Про це повідомляють у Черкаській міській раді.

Залиште коментар