Як зекономити час на ремонті?

Як зекономити час на ремонті?

Бажання прикрасити свій дім, зробити його затишним, цілком природно для кожної людини. Благоустрій приміщення починається з ремонту, адже місце, де ми перебуваємо найбільше часу, повинно влаштовувати нас повністю: колір шпалер, рівно вкладений ламінат, надійна сантехніка.

Щоб ремонт не перетворився на багаторічне випробування на міцність, потрібно підготуватися до початку робіт. Розробити дизайн і скласти кошторис, придбати потрібні будівельні матеріали і знайти надійних професіоналів.

Навіть якщо ви вирішили відремонтувати приміщення своїми силами, необхідно буде оновити інформацію про матеріали і їх можливості, дізнатися про нові будівельні інструменти та їхнє вдосконалення. Адже ремонт роблять не щороку, а прогрес не стоїть на місці, пропонуючи на зміну звичним для нас будівельним товарам матеріали нового покоління.

Для складання кошторису і ознайомлення з асортиментом пропонованих товарів і їх вартістю, споживач вирушає до магазинів та ринків. Вивчаючи стелажі  з пропозиціями, покупець хоче отримати відповідь, чим, наприклад, відрізняється гіпсова штукатурка від декоративної, і чому їх вартість різна. Або на різний лак для дерева схожа ціна, а властивості відрізняються. Рідко в якому магазині можна зустріти висококласного професіонала, здатного дати відповіді на всі питання.

Окрім властивостей та відмінностей матеріалів, не мало важливі ціна, яка повинна влаштовувати покупця, та доставка. Прийшовши у магазин, вибір все одно буде обмеженим. Для того, щоб знайти необхідне співвідношення ціни та якості, потрібно обійти кілька «точок», аби обрати найкращу пропозицію. А це – дорогоцінний час.

Звісно ж в одному місці купити всі потрібні матеріали не вдасться, бо десь ціна вигідніша, а десь продають лише один вид продукції. Доводиться замовляти доставку від різних продавців. Кожна доставка буде у різний час, та ще й не безкоштовна.

Але ж можна не витрачати час і кошти дарма. І зовсім не обов’язково оббивати пороги магазинів. В Інтернеті на платформі для покупки будівельних матеріалів ibud.ua відвідувач може знайти все необхідне – від цвяха до повного набору матеріалів для покрівлі. Понад сто тисяч товарів представлені в каталозі з фотографіями, описом і зазначеними цінами.

Платформа об’єднала торгові і вузькоспеціалізовані компанії, дилерів і виробників. Відвідувач легко знайде потрібний товар, відібравши цікаві пропозиції за допомогою системи фільтрів, порівняє ціни і підбере найбільш вигідну пропозицію. На платформі широко подана інформація в відеоматеріалах та ознайомчих статтях про можливості і сферах застосування будматеріалів.

Купити товар, все дізнатися про нього і навіть побачити, як виглядає матеріал в готовому вигляді, з ibud.ua можна в кілька кліків.

Прочитайте ще:

Залиште коментар