Які вулиці Черкас найближчим часом капітально відремонтують, розповіли у міськраді

Які вулиці Черкас найближчим часом капітально відремонтують, розповіли у міськраді

Найближчим часом у Черкасах розпочнеться капітальний ремонт кількох вулиць. Про це на ранковій нараді в мерії повідомив директор департаменту архітектури та містобудування Артур Савін.

За його словами, вже відбувся тендер на ремонт вул.Чехова на ділянці від вул.Гетьмана Сагайдачного до вул.Нижньої Горової, департамент зможе найближчим часом укладати угоду і приступати до виконання робіт. Їх буде розбито на черги, ремонт розпочнуть з найбільш проблемних ділянок.

«Визначений переможець по вул.Надпільній, але один з учасників подав скаргу до антимонопольного комітету, тож процедура може затягнутися приблизно на три тижні», – розповів Савін.

За його словами, вже визначилися переможці по тротуарах бульв.Шевченка від вул. Лазарева до 700-річчя по всій протяжності вулиці. На ці потреби департамент проситиме, аби на сесії були виділені додаткові кошти, тому що була передбачена лише 1/3 фінансування.

«Відбувся тендер по ремонту вул.Сумгаїтської. 19 серпня укладаємо договір і розпочнемо виконувати роботи», – зазначив директор департаменту архітектури та містобудування.

Також під час наради до Артура Савіна звернувся заступник міського голови Ігор Волошин.

«Прошу вас звернути увагу на необхідність ремонту тротуару біля ЧДТУ. Незабаром розпочнеться навчальний рік, тож викладачі та студенти мають пересуватися зі зручностями», – підкреслив він.

Як зазначає міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, цьогоріч у планах міської влади – капітально відремонтувати 200 тис. квадратних метрів доріг.

Залиште коментар